Menu
Tablet menu

Симитличани си взеха точка от Перник

Септември (Симитли) завърши наравно 1:1 срещу Миньор (Перник).

През първата част на отборът на Симитли не игра, така както може най- добре. Още през 8-мата минута домакините от Миньор отбелязват за 1:0. До края на полувремето симитличани не успяха да реализират.

През втората част на мача, момчетата на Спас Стоименов, успяха да дадат всичко от себе сии търсеха победата. В 76-тата минута късметът се усмихна на септември, като изравниха за 1:1. Изстрел с глава и много красив гол на Смаил Креболиев, успя да изравни резултата и да спечели 1 точка за отбора на Септември (Симитли). До края на срещата симитличани търсеха с всички сили победата, но си тръгнаха с 1 точка от Перник.

„Разделихме си по едно полувреме. Доста слабо първо полувреме, през втората част търсехме победата. Равният много не ни задоволява, имаме два мача, от които трябва да вземем 6 точки.“- коментира старши-треньорът Спас Стоименов след срещата.