Menu
Tablet menu

Х без голове в Симитли

Септември (Симитли) и Сливнишки герой изиграха мач от 28-ми кръг на Югозападната трета лига. Срещата беше играна днес в село Крупник , като двата тима не успяха да се наиграят и завършиха при нулево равенство. Двубоят беше игран без старши-треньорът Спас Стоименов, който бе наказан за тази среща.Симитличани имаха няколко ситуации през първата част, а основни играчи бяха неточни за отбора си.

Втората част пред Септември имаше още няколко положения за гол, които също останаха нереализирани. Илиан Христов пропусна сам срещу вратата на гостите, а Марчев отправи доста опасен, но безуспешен удар. Хазуров също можеше да отбележи, но и той бе неточен. Вратарят на гостите направи добри включвания, като спаси опасни ситуации, които можеха да завършат с гол за Септември.

Следващата седмица, Септември ще два кръга от Югозападната трета лига , като на 2-ри май (сряда) гостува на Банско от 18:00 часа, а на 5-ти май (събота) ще приеме Балкан (Ботевград) на стадион „Септември“ в Симитли отново от 18:00 часа.

Състав Септември (Симитли): Васил Христов, Ивайло Иванов, Асен Топузов(Мирослав Марчев), Евгени Тунтев, Методи Илиев(Антонио Кирилов), Борис Божинов, Илиан Христов, Кирил Домозетски, Ибрахим Алим, Анатоли Лулейски(Лъчезар Дафков), Борислав Хазуров