Menu
Tablet menu

Малшанс препъна Симитли в мини модиала

Децата на Септември (Симитли) приключиха участието си на мини световното по футбол. За съжаление футболистите ни отпаднаха на осмина финалите с 6:2 от Хебър (Пазарджик). След най-силно изиграния си мач, малките спортисти нямаха късмет и се прибраха вкъщи.  През първите две полувремена Септември(Симитли) доминираше. Децата ни поведоха за 1:0 чрез Методи Кокалков, до края на полувремето Хебър изравниха за 1:1, а във втората част пак Септември поведоха за 2:1. Второто попадение за Симитли беше дело на Вили Бачев от фаул. До края на мача имаше още положения за Симитли, но нито едно не беше реализирано. Така приключи участието ни в мини световното. „Умората си каза думата, но децата ни по нищо не отстъпваха на всички други школи на турнира. Децата ни са по- малки като възраст от останалите, които ни бяха съперници и това също повлия на крайния резултат. Аз съм доволен, децата се представиха отлично“, коментира треньорът Антон Бачев.