(видео) Децата на Септември загубиха от ЦСКА в Симитли

Детският отбор на Септември (Симитли) загуби първата си контрола от началото на зимната подготовка. Възпитаниците на Петър Бандев отстъпиха у дома с 0:7 на ЦСКА.

Copy of SAM 1111Срещата се игра на помощния терен на Градския стадион в Симитли. Два гола вкара капитанът на „армейците” Георги Божилов (75;77), а по веднъж се разписаха Радослав Живков (28), Христо Атанасов (34), Асен Георгиев (51), Георги Костов (57) и Мартин Ачков (66). В тази среща подопечните на Иван Атанасов бяха с година-две по-големи и това повлия на резултата.

SAM 1121Мачът бе сравнително равностоен през първата част. Полувремето все пак завърши при резултат 0:2.

При резултат 0:0 пропуски за домакините направиха Николай Бельов и Александър Марков.

Наставникът Петър Бандев даде шанс за изява по едно полувреме на всичките си футболисти.

Двубоят изгледа кметът на Симитли Апостол Апостолов, както и цялото на ръководство на Септември (Симитли).

SAM 1116„Неприятен резултат”, призна Петър Бандев след края на двубоя. Младият наставник каза още, че вижда добро бъдеще в малките таланти от школата на Септември (Симитли).

Това беше трета и последна контрола на ЦСКА от лагера в Сандански. По време на подготовката в курортния град „червените” победиха Беласица с 5:0 и направиха 2:2 с Вихрен.

Състав Септември (Симитли): Велизар Коцев, Слави Косов, Борис Борисов, Мартин Чонков, Атанас Петров, Николай Бельов, Димитър Коцев, Богдан Богданов, Крум Николов, Александър Марков, Симеон Сковарданов ( Николай Стоянов, Валентин Стоянов, Алберто Филатов, Димитър Филатов, Димитър Милчов, Васил Димитров, Филип Самарджийски).