Отборът на Симитли завърши с победа полусезона

В последния есенен кръг на родната ни Втора професионална футболна лига отборът на Симитли се изправи срещу Добруджа 1919.

Симитлийските момчета завършиха полусезона с победа, след като надвиха домакините си от Добрич с категоричното 2:0.

Победата донесоха Илия Карапетров, след като успя да отбележи точно попадение в 82 -ра минута, когато се възползва от грешка в защитата на домакините и откри резултата, и Здравко Карадачки, който се разписа и подпечата победата с второ попадение в самия край на срещата.

Правосъдие в срещата раздава Владимир Вълков от Пловдив. Негови асистенти бяха Светослав Енчев от Пловдив и Васил Шавов от Бургас. Кристиян Колев от Пловдив се изяви като четвърти съдия. Ролята на съдийски наблюдател игра Стоян Вътев от Бургас, БФС делегат бе Валентин Вълчев от Търговище.

Мачът се игра днес от 14:00 ч. на стадион „Дружба“ – град Добрич без публика.

Състав Септември: Ф. Димитров – ВРАТАР, З. Карадачки, И. Мунин, Н. Стоилков, К. Михайлов – КАПИТАН, И. Карапетров, Е. Петров, В. Гогов, К. Василев, З. Динев, Р. Иванов.