Какви рисунки с отношение към всяка капка!

Обявиха победителите в конкурса „С отношение към всяка капка“, организиран от „Водоснабдяване и канализация“ ЕООД – Благоевград, БНР – Благоевград и Музей на водата – Благоевград, по случай отбелязването на Световния ден на водата – 22 март!

Поради огромния интерес към конкурса и многобройните изпратени творби, журито имаше нелека задача да определи победителите.

Наградените участници са разделени в категории „Цялостно участие с рисунка и текст“, „Участници от 1 до 5 клас“ и „Участници от 6 до 12 клас“. Освен първо, второ и трето място специална награда получават и още няколко деца, чиито креативни творби са впечатлили журито, оценяващо конкурса.

ПОБЕДИТЕЛИ:

Участие с рисунка:

Наградени в категория ученици от 1 до 5 клас са:

I място – Анелиа Радулова, (2 клас, гр. Благоевград)

II място – Дечо Манолов, (2 клас, с. Братя Даскалови)

III място – Кристиян Стоянчев, (7 години, гр. Бургас)

Специална награда получава Галина Маринова (5 клас, гр. Търговище)

Наградени в категория ученици от 6 до 12 клас са:

I място – Джоана-Джамал Хайдар (9 клас, гр. Благоевград)

II място – Весимира Костадинова (9 клас, гр. Варна)

III място – Джайа-Раде Дейвис (8 клас, гр. Благоевград)

Специална награда получават Василена Попстоянова (6 клас, с. Марикостиново) и Десислава Димитрова (12 клас, гр. Ловеч)

Наградени за цялостно участие са:

I място – Петя Димитрова (10 години, гр. Русе)

II място – Василена Кръстилова, (8 клас, гр. Гоце Делчев)

III място – Велезара Боева, (4 клас, гр. Пловдив)

Специална награда за цялостно участие получават Георги Савов (6 клас, гр. София), Моника Тафкова и Ива Маринска (4 клас, гр. Пловдив)

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ПОЛУЧАВАТ:

Децата от Детска Градина „Валентина Терешкова“, група Слънце, с. Ярджиловци

Децата от IV група за Целодневна Организация на Учебния ден в начален етап при СУ „Елин Пелин“, с. Руен, област Бургас

Литературно участие:

Наградени за участие със стихотворение, есе или съчинение:

I място – Лъчезар Йорданов (16 години, клуб „Светлини сред сенките“, ОДК „Св. Иван Рилски“, гр. Казанлък)

II място – Янка Минкова Стефанова (6 клас, с. Долно Камарци)

III място – Юлия Петрова Белемезова (4 клас, гр. Благоевград)

Специална награда получава Салихе Ибрахимова Дурльова (6 клас, с. Елешница)

Всички останали участници в конкурса ще получат грамоти за участие.

Вижте прекрасните рисунки:



Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *