Хандбалистите на „Пирин“ Гоце Делчев – бронзови медалисти за 2022 г.(видео)

На вчерашния решаващ плейоф за трето и четвърто място в Републиканския шампионат по хандбал, очаквано, отборът на Хандбален клуб „Пирин“ – Гоце Делчев, победиха с впечатляващия резултат 33:23, съперника си от ХК „Спартак“, Варна. И през двете полувремена неврокопчани доминираха с играта си в един много динамичен и красив мач. Срещата бе наблюдавана от представители на Българската федерация по хандбал.

При много радостна и емоционална атмосфера бяха връчени отличията. За класиралите се на четвърто място, отличителният знак на гостите от Варна връчи зам. – кметът на община Гоце Делчев Богдан Боцев. А купата и бронзовите медали за класиралите се на трето място в Републиканския шампионат по хандбал за 2022 г., бяха връчени лично от кмета на община Гоце Делчев Владимир Москов.