Младите биатлонисти на Банско грабнаха 3 златни, 4 сребърни и 2 бронзови медала

Младите биатлонисти от Клуб по биатлон „Банско 2019“ се представиха отлично в надпреварата за купа „Мазе“ по летен биатлон, проведена в град Чепеларе.

Те завоюваха общо 3 златни, 4 сребърни и 2 бронзови медала. В дисциплините „Спринт“ и „Индивидуално“ момичетата и момчетата на Банско почти не дадоха шанс на останалите претенденти в надпреварата за класиране в челната десетка.

Лъчезара Попдимитрова и Димитър Керанджиев грабнаха злато в дисциплината „Индивидуално“. Иван Котирков триумфира със злато в „Спринт“, а Валентина Дурчова със сребро. Бронзът също не ни избяга и се озова в Симона Денинска в дисциплината  „Индивидуално“. Георги Котирков бе отличен в две категории – Сребърен медал в „Индивидуално“ и Сребърен медал в „Спринт“.



Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *