Кметът на Благоевград влезе в Управителния съвет на Сдружението на Югозападните общини
Методи Байкушев, кмет на община Благоевград, бе избран за член на Управителния съвет на Сдружението на Югозападните общини (СЮЗО) по време на общо събрание на организацията на 18.04.2024г.

На събранието, което се проведе с участието на представители от всички 25 общини членки, беше приет отчет за дейността през 2023 година и работна програма за 2024 година. Председател на Управителния съвет на СЮЗО остана Атанас Стоянов, кмет на община Сандански.
























