Музика и незабравими преживявания в Благоевград

Джаз, фюжън, соул и фънк ритми огласиха площад „Македония“ в Благоевград. Талантливите музиканти Деница Веселинска и Деян Начев от благоевградската група Bandana изпълниха богата селекция от любими музикални парчета, привличайки меломани от всички възрасти. Непреходните хитове създадоха незабравима лятна атмосфера под открито небе.

Концертът на група Bandana постави финала на „Летен уикенд в Благоевград“, който донесе много музика и радост на жителите и гостите на града. На голямата сцена на пл. „Македония“ се изявиха популярните български изпълнители V и Mishell, Emil TRF, Gringod и Moneystaxs, допълвайки музикалния празник.

Двете музикални вечери са част от богатата програма, подготвена от община Благоевград за летния сезон. Събитията предлагат разнообразие от стилове и артисти, създавайки незабравими преживявания за всички присъстващи.



Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *