Едно листче в бледо лила, а толкова много отношение
Ти, на Ищар беше ли? А на Горан Брегович? Ако си се уплашил от дъжда – пропуснал си. Но клипове в мрежата гледа, нали? Че целият град се изсипал. Изсипа се много народ, със задоволство, че влиза с покана 😉…
























