Банско и Гърмен с обща инициатива за Деня на Земята
Община Банско отбеляза Деня на Земята – 22 април, с вдъхновяваща съвместна инициатива с община Гърмен. В събитието се включиха заместник-кметът на Банско Магдалена Юсева, кметовете на селата Осеново и Рибново, както и ученици от ОУ „Св. св. Кирил и…
























